Menu

Firma

Firma ENERGY5 składa się z wykwalifikowanego zespołu specjalistów, którzy poprzez wieloletnią współpracę podczas realizacji kolejnych projektów inwestycyjnych rozwijali oraz doskonali  swoje kompetencje spełniając oczekiwania wymagających,  ale jednocześnie świadomych końcowego efektu klientów. W swej działalności kieruje się mottem:

„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces." - Henry Ford

Projektujemy i produkujemy systemy mocowań paneli słonecznych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych nasze konstrukcje dopasowują się do wszelkiego rodzaju konstrukcji i pokryć dachowych. Klientom mającym do zagospodarowania powierzchnię gruntowe oferujemy systemy konstrukcji wolnostojących posadowionych na różnego rodzaju fundamentach betonowych,  palowanych lub wkręcanych w ziemię. Oferujemy też szeroką gamę rozwiązań do mocowania instalacji fotowoltaicznych na ścianach budynku (BiPV). Nasze konstrukcje i zastosowane w nich łączniki odpowiadają i zarazem spełniają nowe wytyczne Warunków Technicznych Jakim Powinny Odpowiadać Budynki i Ich Usytuowanie w zakresie izolacyjności termicznej ścian z uwzględnieniem mostków termicznych. 

Kierując  naszymi działaniami pamiętamy o pięciu kluczowych słowach:
 

Engineering ( inżynieria)

Produkty naszej firmy są wynikiem szeroko prowadzonej działalności polegającej na projektowaniu, wytwarzaniu konstrukcji, modyfikacji i otrzymaniu efektywnych kosztowo rozwiązań z wykorzystaniem wiedzy naukowej i technicznej. Wszystkie produkty poddawane są licznym testom i badaniom. Tworząc je z myślą o komforcie i bezpieczeństwie ostatecznego użytkownika charakteryzują się niekwestionowaną jakością, potwierdzoną długoletnią gwarancją. Wytwarzane z zachowaniem procedur  zakładowej kontroli produkcji opartej na normie ISO 9001-2008 posiadają najwyższą jakość wykonania.
 

Novelty (nowość, nowatorstwo)

Głównym celem działalności jest dostarczenie  naszym Klientom innowacyjnych rozwiązań technologicznych i finansowych, w oparciu o posiadany know-how i doświadczenie.
 

Experience (doświadczenie)

Kompetencje oraz nabyte, wieloletnie doświadczenie kadry inżynieryjnej posiadającej uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi  przy jednoczesnym umiejętnym wykorzystywaniu nowoczesnego oprogramowania pozwala nam sprostać najwyższym wymaganiom i oczekiwaniom klientów na każdym etapie prac.
 

Reliability (niezawodność ,rzetelność, solidność)

Zakres naszych prac i asortyment produktowy  jest uzależniony od oczekiwań zleceniodawcy. Mając na celu powyższe istnieje możliwość dostosowania naszej oferty  indywidualnie dla każdego projektu. Wszystkie prace wykonujemy z solidnością , rzetelnością i dbałością  o interesy Klienta.
 

Greenness (zieloność)

Prowadząc swoją działalność łamiemy schematy i stereotypowe myślenie przyczyniając się do zrównoważonego, ekologicznego rozwoju opartego na zasobach przyrody.
 

Yield (wydajność , uzysk , urodzaj)

Poprzez kompleksowe przygotowanie oraz wykonanie elektrowni słonecznych pomożemy zamienić energię ze słońca w Twój czysty zysk.
 

5  

Firma w swych działaniach oparta jest na pięciu specjalizacjach, które współgrają ze sobą tworząc całość organizacji. Są to:

  • badania i rozwój
  • projektowanie pod  inwestycje
  • nowoczesna produkcja 
  • doradztwo realizacyjne
  • sprzedaż