Menu

Aktualności

Konstrukcje Energy5 trafiają na inwestycje m.in. w Krakowie i Wrocławiu

Energy5 dostarczy konstrukcje do montażu modułów na dachu płaskim na budynku usługowym zlokalizowanym w Krakowie. Realizacja obejmuje wykonanie ekierek z obciążeniem balastowym o kącie nachylenia 15o i poziomej orientacji ułożenia modułów. Na przygotowanych konstrukcjach zostanie zamontowanych 238 modułów o łącznej mocy ponad 71 KW.

czytaj więcej

 
Na początek Nowego Roku dostawa konstrukcji pod budowę instalacji o mocy 6 MW

W pierwszym tygodniu Nowego Roku firma Energy5 podpisała umowę, z Generalnym Wykonawcą inwestycji spółką PBDI, na prefabrykację i dostawę konstrukcji naziemnych pod budowę instalacji fotowoltaicznej o łącznej mocy 6 MW. Nowobudowana elektrownia została usytuowana w województwie warmińsko – mazurskim i podzielona pomiędzy 2 lokalizacje.

czytaj więcej

 
Konstrukcje Energy5 na obiektach w Wałbrzychu i Zakopanem

akończył się pierwszy etap inwestycji realizowanej przez Powiat Wałbrzyski, związanej z budową instalacji fotowoltaicznych na budynkach użyteczności publicznej na terenie 3 gmin: Czarny Bór, Wielim, Stare Bogaczowice.

czytaj więcej

 
Montaż konstrukcji naziemnych na budowie farmy o mocy 6 MW

Pomimo trudnych warunków pogodowych trwają prace montażowe na budowie farmy fotowoltaicznej o mocy 6 MW zlokalizowanej w województwie warmińsko – mazurskim. Większość elementów, które trafiły na budowę zostało już posadowionych w gruncie, a do pierwszych stołów zostały przytwierdzone moduły fotowoltaiczne.

czytaj więcej

 
Energy5 na targach Energy Expo Arena

W dniach 29 – 30 listopada w Expo Mazury w Ostródzie po raz trzeci odbyły się Międzynarodowe Targi Odnawialnych Źródeł Energii - Energy Expo Arena. Po sukcesie jaki odnotowała impreza w latach 2015 i 2016 w gronie wystawców nie mogło zabraknąć firmy Energy5.

czytaj więcej

 
[1] [2] [3] ... [8]      NASTĘPNE