Menu

Aktualności

Farma fotowoltaiczna w Kraśniku Koszalińskim na konstrukcji Energy5

Firma Energy5 rozpoczęła prefabrykację konstrukcji naziemnej dwupodporowej, która zostanie dostarczona i zamontowana w miejscowości Kraśnik Koszaliński w województwie zachodniopomorskim.

czytaj więcej

 
Realizacja konstrukcji naziemnych dla instalacji o łącznej mocy 10 MW

Firma Energy5 zaprojektowała, prefabrykuje i dostarcza konstrukcję pod budowę instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy 10 MW zlokalizowanych w dwóch województwach: kujawsko – pomorskim oraz warmińsko – mazurskim.

czytaj więcej

 
I Mazowieckie Forum Energii Odnawialnych

27 października w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku odbyło się I Mazowieckie Forum Energii Odnawialnych, którego partnerem była firma Energy5.

czytaj więcej

 
Za nami siódma edycja Renexpo Poland

Za nami 7 Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej Renexpo Poland 2017. Nasza firma po raz pierwszy jako wystawca uczestniczyła w tej prestiżowej imprezie, określanej przez ekspertów i odwiedzających jako jedno z największych i najważniejszych wydarzeń z branży OZE w naszym kraju.

czytaj więcej

 
WRZESIEŃ 2016 r. - FIRMA ENERGY 5 ZAPROJEKTOWAŁA I WYKONAŁA PODKONSTRUKCJĘ NA DACHU CDK W PRUSZKOWIE POD OGNIWA FOTOWOLTAICZNE

Właśnie zakończyły się odbiory podkonstrukcji stalowej pod instalację fotowoltaiczną, którą to firma Energy5 zaprojektowała i sprefabrykowała dla naszego partnera. Dzięki naszym rozwiązaniom i pomysłom udało się zoptymalizować ciężar tak aby dopasować posadowienie ze względu na specyficzne wymogi konstrukcyjne budynku.

czytaj więcej

 
[1] [2] [3] ... [7]      NASTĘPNE