Menu

Aktualności

WRZESIEŃ 2016 r. - FIRMA ENERGY 5 ZAPROJEKTOWAŁA I WYKONAŁA PODKONSTRUKCJĘ NA DACHU CDK W PRUSZKOWIE POD OGNIWA FOTOWOLTAICZNE

Właśnie zakończyły się odbiory podkonstrukcji stalowej pod instalację fotowoltaiczną, którą to firma Energy5 zaprojektowała i sprefabrykowała dla naszego partnera. Dzięki naszym rozwiązaniom i pomysłom udało się zoptymalizować ciężar tak aby dopasować posadowienie ze względu na specyficzne wymogi konstrukcyjne budynku.

czytaj więcej

 
16 sierpnia 2016 r. - Podpisaliśmy umowę o dofinansowanie projektu Przeprowadzenie prac badawczo-rozwojowych nad zastosowaniem innowacyjnej powłoki antykorozyjnej elementów konstrukcyjnych instalacji fotowoltaicznych dla ENERGY5 Sp. z o.o.

Z przyjemnością informujemy, że firma ENERGY 5 Sp. z o.o. w dniu 09 sierpnia 2016r podpisaliśmy umowę o dofinansowanie projektu „Przeprowadzenie prac badawczo-rozwojowych nad zastosowaniem innowacyjnej powłoki antykorozyjnej elementów konstrukcyjnych instalacji fotowoltaicznych dla ENERGY5 Sp. z o.o.”.

czytaj więcej

 
CZERWIEC 2016 r. – MONTAŻ KONSTRUKCJI NAZIEMNEJ W CZĘSTOCHOWIE

Kolejny system wolnostojący wbijany w grunt został wykonany w czerwcu w województwie śląskim, tym razem w Częstochowie.

czytaj więcej

 
CZERWIEC 2016 r. - MONTAŻ MODUŁÓW FOTOWOLTAICZNYCH NA DACHU PŁASKIM – SYSTEM AERO S

Nasza kolejna realizacja - Instalacja fotowoltaiczna On-grid o mocy 39,52kW (152 sztuki modułów fotowoltaicznych) na budynku Usługowym w Grudziądzu, województwo kujawskie – pomorskie.

czytaj więcej

 
CZERWIEC 2016 r. – MONTAŻ KONSTRUKCJI NAZIEMNEJ W KATOWICACH

W Katowicach, w województwie śląskim została wykonana konstrukcja naziemna na 80 modułów fotowoltaicznych. Konstrukcja z uwagi na usytuowanie, bliską zabudowę budowlaną oraz istniejące dużej wielkości drzewa została dobrana tak, aby cała energia słoneczna została wykorzystana.

czytaj więcej

 
[1] [2] [3] ... [6]      NASTĘPNE