Menu

Aktualności

16 sierpnia 2016 r. - Podpisaliśmy umowę o dofinansowanie projektu Przeprowadzenie prac badawczo-rozwojowych nad zastosowaniem innowacyjnej powłoki antykorozyjnej elementów konstrukcyjnych instalacji fotowoltaicznych dla ENERGY5 Sp. z o.o.

Z przyjemnością informujemy, że firma ENERGY 5 Sp. z o.o. w dniu 09 sierpnia 2016r podpisaliśmy umowę o dofinansowanie projektu  „Przeprowadzenie prac badawczo-rozwojowych nad zastosowaniem innowacyjnej powłoki antykorozyjnej elementów konstrukcyjnych instalacji fotowoltaicznych dla ENERGY5 Sp. z o.o.”  Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach osi priorytetowej i „WYKORZYSTANIE DZIAŁALNOŚCI BADAWCZO-ROZWOJOWEJ W GOSPODARCE” DZIAŁANIE 1.2 „DZIAŁALNOŚĆ BADAWCZO-ROZWOJOWA PRZEDSIĘBIORSTW” REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO NA LATA 2014-2020.   

Należy nadmienić, że w wyniku II rundy konkursu o bony na innowacje nasza firma znalazła się w zacnym gronie 24 firm z Województwa Mazowieckiego, które zyskały uznanie komisji weryfikacyjnej. Więcej można przeczytać na stronie 

http://www.funduszedlamazowsza.eu/aktualnosci/znamy-wyniki-ii-rundy-bonow-na-innowacje.html