logo

W powiecie olsztyńskim (woj. warmińsko-mazurskie) trwa rozbudowa naziemnej elektrowni fotowoltaicznej o kolejne 2MW.

Rozpoczęła się budowa farmy fotowoltaicznej w województwie świętokrzyskim.

Wykorzystanie instalacji fotowoltaicznych jako własnego źródła energii odnawialnej staje się coraz bardziej popularne nie tylko wśród indywidualnych gospodarstw domowych, ale również wśród inwestorów instytucjonalnych.

Trwa rozbudowa inwestycji fotowoltaicznej na Węgrzech. Wybudowane w ubiegłych latach farmy o mocy 26,5 MW zostaną uzupełnione o kolejne konstrukcje projektu i produkcji Energy5.

Trwa dostawa konstrukcji wsporczych pod budowę elektrowni fotowoltaicznych w województwie łódzkim i mazowieckim.

Rozpoczęły się intensywne prace nad budową elektrowni fotowoltaicznych, umiejscowionych w województwie wielkopolskim, śląskim i kujawsko-pomorskim.

Zakończyła się dostawa konstrukcji wsporczych pod budowę elektrowni fotowoltaicznej w województwie podlaskim.

Spółka Energy5 wyprodukowała i dostarczyła konstrukcje wsporcze pod budowę elektrowni fotowoltaicznej w województwie warmińsko-mazurskim.

Finalizuje się budowa instalacji fotowoltaicznej w województwie pomorskim.

W ostatnich dniach zakończyła się dostawa konstrukcji pod moduły fotowoltaiczne o łącznej mocy 1 MW.

Dostawa i montaż kolejnej konstrukcji fotowoltaicznej Energy5 w województwie warmińsko-mazurskim dobiegły końca. Na stołach 4xH wbijanych w grunt umieszczono 2576 modułów fotowoltaicznych o łącznej mocy 700 kW.

Zakończyła się dostawa i montaż naziemnej konstrukcji dwupodporowej na budowie instalacji fotowoltaicznej w województwie warmińsko-mazurskim.

 

logo male

Energy5
ul. Ziejkowa 5
09-500 Gostynin

Dział Techniczny

Tel.: +48 662 713 456
Tel.: +48 795 441 104

Dział logistyki
Tel: +48 882 147 749

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 (24) 235 40 79

Wszystkie Prawa Zastrzeżone © 2018 Energy5. Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.