logo

Krajowa Ocena Techniczna

Energy5 dostarcza swoim Klientom produkty najwyższej jakości. Dzięki posiadanemu doświadczeniu, innowacyjnej technologii oraz współpracy z wiodącymi ośrodkami badawczymi i naukowymi wyroby firmy spełniają najwyższe standardy z zachowaniem wymaganych polskim prawem atestów i aprobat technicznych.

Badania systemów mocowań firmy ENERGY5 przeprowadzono w Instytucie Techniki Budowlanej potwierdzając cechy techniczne konstrukcji w zakresach:

ZKP Energy
  • Klasyfikacji wyrobów pod kątem kształtu, wymiarów na zgodność z PN-EN 755-9:2010.
  • Klasyfikacji kształtowników aluminiowych pod kątem trwałości wg normy PN-EN 1999-1-1:2011 (w tym zakresie spełniają klasę B bez powłoki ochronnej co oznacza, że mogą być stosowane w środowiskach kategorii korozyjności atmosferycznej C1, C2 i C3 wg normy PN-EN ISO 12944-2:2001).
  • Klasyfikacji wyrobów stalowych pod kątem antykorozyjności.
  • Badań wytrzymałościowych połączeń.
  • Badań obciążenia paneli PV wraz z konstrukcją nośną.

Przeprowadzone testy i badania, które potwierdziły najwyższy standard oraz właściwości techniczne produktów, zostały udokumentowane wydaniem przez ITB pierwszej w Polsce Krajowej Oceny Technicznej na zestaw wyrobów do mocowania paneli fotowoltaicznych. Tym samym otrzymany dokument jest gwarancją, że wszystkie dostarczane wyroby spełniają wymagane normy jakości i bezpieczeństwa oraz zostały zoptymalizowane i dostosowane do potrzeb Klienta.

Ponadto produkty są wytwarzane w procesie produkcyjnym nadzorowanym przez Zakładową Kontrolę Produkcji certyfikowaną przez Instytut Techniki Budowlanej.

Zaawansowana technologia pozwala tworzyć produkty gwarantujące wieloletnią bezproblemową eksploatację.

 

logo male

Energy5 Sp. z o.o.
ul. Ziejkowa 5
09-500 Gostynin

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 (24) 235 40 79

Wszystkie Prawa Zastrzeżone © 2018 Energy5. Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.